Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi wypadło z drogi i dachowało. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 09:25 Powrót do artykułu
I znowu ta sama, durna śpiewka: nie wypowiadaj się jak go nie znasz. Przecież już wszyscy go poznali... Po czynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy boicie się uchodźców. Co miesiąc na polskich drogach ginie więcej ludzi niż w zamachach a polscy "terroryści" mają się dobrze i dalej jeżdżą po spożyciu i bez kwitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak miało być? Idiota jechał pijany i tyle! Co go ma usprawiedliwiać? Posiedzi z 5 lat to może coś do pustego łba dojdzie. Z jaką jechał prędkością, nie pomyślałam o tym? Szkoda, że za wypadek co najwyżej może dostać 8 lat, bo powinni go posadzić na dużo dłużej.
 a ty kim jesteś że piszesz że kierowca jest idiotą??? Nie znasz go to nie otwieraj pyska jak go nie znasz... Dla twojego nie szczęśćia to był pierwszy jego wybryk więc co mi z tego wiadomo z informacji bo słucham jest możliwość że wyrok dostanie w zawiasach ! życze poczytać troszkę i nie obrażaj tak kogoś kogo nie znasz.. i chyba sam masz pustwo we łbie i jesteś bardzo mądry bo ludzie mają głowy a nie łby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
I znowu ta sama, durna śpiewka: nie wypowiadaj się jak go nie znasz. Przecież już wszyscy go poznali... Po czynach.
 po czynach???? słucham?? w artykule jest napisane że każdy był Pijany!!! więc on w sumie nie byl najstarszy bo niestety najstarsza osoba zgineła na miejscu.... Więc jakie masz czyny?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A Wy boicie się uchodźców.  Co miesiąc na polskich drogach ginie więcej ludzi niż w zamachach a polscy "terroryści" mają się dobrze i dalej jeżdżą po spożyciu i bez kwitów.
 Nie chodźi czy on jest polakiem czy nie. PODKREŚLAM JEST POLAKIEM !! tylko ludzie nie myślą i odrazu że uchodza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil debila pogania brak słów na te wiesniacze komentarze nie ma człowieka co tu mówić stało się i przestańcie oceniać ciekawe czy wszyscy jesteście tacy kryształowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MB dziękuję za bardzo dobre słowa w końcu ktoś pisze razem zemną prawdę i tak jak jest , no w sumie zgodzę się że Debil pogania tu debila, nie znają człowieka a oceniają go bo im się nudzi ? bo nie mają własnego życia, I dziękuje że z tej strony tak na to patrzysz :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE POLICJA CO POWINNA DBAC I CZUWAĆ NAD BEZPIECZEŃSTWEM NA DROGACH ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie, Zamaskowana, naprawdę jesteś taka tępa, czy tylko udajesz? A że nachlany koleś usiadł za kierownicą i po wiejskiej dróżce pomykał ile fabryka dała, to mało ci czynów? Ciekawe, co byś powiedziała, gdyby przypadkim pozabijał twoich krewnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamaskowana, jak czytam twoje komentarze to można się załamać. Nikt nie ocenia całego życia kierowcy tylko to co zrobił w dniu 30 czerwca 2017r., a co zrobił? Mając 1,5 prom. alkoholu kierował samochodem i doprowadził do wypadku w którym dwie inne osoby odniosły obrażenia a jedna zmarła, i co tu oceniać dodatkowo? A że nie był najstarszy i wszyscy byli pijani, czy ty siebie sama słyszysz? 24 letni chłopak nie wie, że nie można prowadzić pojazdu po alkoholu i na dodatek jechać z nadmierną prędkością? A co by było gdyby jakiegoś przechodnia potrącił, myślałaś o tym? ale co się dziwic treści komentarzy, jak gimbaza dorwała się do internetu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wiedziałem że Łukasz to debil który tylko umie cwaniakowac już wcześniej rozjebal audi bo Chcial zaszpanowac teraz chciał znowu zaszpanowac ściągając się z motorem i doprowadził do tragedii 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całe towarzystwo to jedna wielka patologia aby się tylko najebac zawsze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do napisał:
To całe towarzystwo to jedna wielka patologia aby się tylko najebac zawsze
 co kurde??? Ty wiesz co piszesz?? Bo chyba nie więc jak ich nie znasz więc się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1234g napisał:
Zawsze wiedziałem że Łukasz to debil który tylko umie cwaniakowac już wcześniej rozjebal audi bo Chcial zaszpanowac teraz chciał znowu zaszpanowac ściągając się z motorem i doprowadził do tragedii
 Jestem ciekawa kim jesteś???  bo napewno nie jestes człowiekiem, który bardzo dobrze zna Łukasza... Nie nazywaj go debile bo w tej chwili sam udowadniasz swój poziom Debilizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zamaskowana, jak czytam twoje komentarze to można się załamać. Nikt nie ocenia całego życia kierowcy tylko to co zrobił w dniu 30 czerwca 2017r., a co zrobił? Mając 1,5 prom. alkoholu kierował samochodem i doprowadził do wypadku w którym dwie inne osoby odniosły obrażenia a jedna zmarła, i co tu oceniać dodatkowo? A że nie był najstarszy i wszyscy byli pijani, czy ty siebie sama słyszysz? 24 letni chłopak nie wie, że nie można prowadzić pojazdu po alkoholu i na dodatek jechać z nadmierną prędkością? A co by było gdyby jakiegoś przechodnia potrącił, myślałaś o tym? ale co się dziwic treści komentarzy, jak gimbaza dorwała się do internetu...
 Nie jestem w gimnazjum więc nie obrażaj mnie, nie którzy ludzie właśnie oceniają go po tym dniu i nagle go znają przez całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
No nie, Zamaskowana, naprawdę jesteś taka tępa, czy tylko udajesz? A że nachlany koleś usiadł za kierownicą i po wiejskiej dróżce pomykał ile fabryka dała, to mało ci czynów? Ciekawe, co byś powiedziała, gdyby przypadkim pozabijał twoich krewnych.
 Nie obrażaj mnie , ale w sumie anonimowo  najlepiej :* Tak ofiara która zgineła w wypadku był moim krewnym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamaskowana, ależ Ty jesteś irytującym i głupiutkim człowieczkiem :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman, nie znasz mnie i piszesz że jestem irytująca oraz głupim człowiekiem, jak to moja była pani od Gimnazjum mówiła nie ma głupich ludzi na świecie ale jeżeli ktoś tak uważa o drugim człowieku to akurat ty jesteś tym głupim człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej się myliła :-)  ludzka rzecz :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi pozostaniem głupkiem :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...